Avokatura Istrefi                                                                                     Drejtësia
Menu
Kontakti

Gjindemi nė Prishtinė, nė adresėn:
Rruga “Bill Klinton”, blloku 1/A, nr. 21

Tel. Zyre: +381 (0) 38 523-330

Orari i punės: e hėnė – e premte prej orės 08:00 - 16:00


Emri dhe Mbiemri
E-Mail
Nr. i Tel.:
Titulli:
Mesazhi: