Avokatura Istrefi                                                                                     Drejtësia
Menu

Welcome


“Avokatura Istrefi” ėshtė zyrė e veprimtarisė juridike, dhe nuk i pėrngjan vetėm njė avokatureje, ėshtė duke ecur hapave tė formimit tė njė kompanie tė specializuar dhe tė shoqėruar me shumė partnerė, tė cilėt jo vetėm se ndihmojnė nė punėn tonė, por edhe na stimulojnė pėr punė tė mėtutjeshme.
Aktiviteti i avokatures ėshtė i bazuar nė realizimin e dėmshpėrblimeve tė shkaktuara nė fatkeqėsitė e komunikacionit.
Me kėnaqėsi dhe me pėrkushtim tė nivelit mė tė lartė, kryejmė punėt prej ndėrhyrjes nė procedure tė lėndės deri nė realizimin e saj, qė ėshtė zhdėmtimi nė tė mirė tė palės.
Sukseset tona janė pjesė e proceseve tė rėnda, tė cilat me pėrkrahjen dhe besimin Tuaj sė bashku do na shpiejnė te qėllimi i pėrbashkėt.

Jeni tė mirėseardhur pėr tu njoftuar mė pėr sė afėrmi me punėn tonė.