Avokatura Istrefi                                                                                     Drejtësia
Menu

Historiku Ynë

“Avokatura Istrefi” ka njė historik tė lakmueshėm sa i pėrket themelimit tė saj ( e themeluar nė vitin 1980), pėrderisa aktiviteti ynė ėshtė i njoftur nė tėrė Kosovėn, dhe ka tė bėjė me realizimin e dėmshpėrblimeve qė shkaktohen nga aksidentet e komunikacionit, ēėshtje kėto mjaftė tė ndėrlikuara nė shoqėrinė tone.

Ndjehemi krenar tė Ju ofrojmė ndihmėn tonė nė realizimin e qėllimeve Tuaja.

Me mė shumė se 30 vite eksperiencė dhe pėrvojė nė fushėn e lartėcekur, sikur avokat dhe gjykatės, avokati Zaim Istrefi dhe juristėt e tjerė do tė Ju sigurojnė se ēėshtja Juaj nuk do mbetet a pashqyrtuar dhe e parealizuar sipas standardeve pozitive ligjore.

Nėpėrmjet parnerėve tanė nė mbarė Kosovėn, reputacioni ynė njihet edhe jashtė shtetit, qė dmth se nuk jemi tė kufizuar vetėm nė territorin e shtetit tė Kosovės, por kemi njė bashkėpunim ndėrkombėtarė pėr lėmin e lartėcekur.

Pėr sigurinė Tuaj personale, kemi obligim tė Ju paralajmėrojmė se, nėse rasti Juaj nuk pėrfiton nga firma jonė dhe shpallet jofitues pėr dėmet e shkaktuara, pėr kohėn tonė punuese dhe shpenzimet e tjera Ju nuk jeni pėrgjegjės, pėr ēka jeni tė liruar nga pagesa.

Doni tė njoftoheni mė tepėr pėr punėn apo lėndėn Tuaj, na shkruani info@avokaturaistrefi.com