Avokatura Istrefi                                                                                     Drejtësia
Menu

Aktiviteti Ynë

Ne Ju ofrojmė pėrkrahje nėpėrmjet ekspertėve tanė, ndihmėsve dhe bashkėpuntorėve tė cilėt do tė mundohen qė vėshtirėsit Tuaja t’i kaloni me lehtėsi.

Aktiviteti ynė ėshtė i bazuar nė dėmshpėrblim tė aksidenteve qė ndodhin nga:
  • fatkeqėsitė e komunikacionit (dėmet materiale dhe lėndimet trupore)
  • fatkeqėsitė nė punė
  • fatkeqėsitė tjera.
  • Lėmi nė tė cilėn jemi tė specializuar hyn nė lėminė e ēėshtjeve civile.